logo

Věrnostní programy a slevy

S věrnostní kartou Alphega lékárny Pod Strání s.r.o. získáváte řadu výhod:

Věrnostní kartu Alphega lékárny Pod Strání s.r.o. Vám rádi vystavíme zdarma. Je volně přenosná, není nutné, aby měl každý člen rodiny svoji kartu. Každý klient je po předložení věrnostní karty oprávněn k čerpání výhod a slev.

3% z každého nákupu přípravků, které nejsou vázané na lékařský předpis, si ukládáte na své konto. Své "úspory" můžete vybrat v podobě léčivých přípravků a doplňků stravy určených k volném prodeji. Není stanovena minimální ani maximální hodnota výběru. Pokud Vaše bodové konto dostačuje k pokrytí ceny požadovaného produktu, je možno výběr uskutečnit pomocí naspořených věrnostních bodů.

2 úrovně slev u vybraných produktů naleznete každý měsíc v akčním letáku Alphega lékárny Pod Strání s.r.o. První úroveň slev je určena všem klientům Alphega lékárny Pod Strání s.r.o. Druhá úrověň vyznačených slev je určena pro držitele věrnostních karet Alphega lékárny Pod Strání s.r.o. I z těchto zlevněných produktů se Vám na Vaše spořící konto přičtou 3% z ceny nákupu.

 

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz “

 

Vybrané produkty
Created by ArtWeby | Powered by ArtCMS