logo

Služby

Veškeré poradenství je poskytováno zdarma. Je vhodné se objednat dopředu, abychom mohli vyčlenit dostatek času potřebného k vyslechnutí potíží, se kterými klient přichází, zodpovězení dotazů, či předložení možností řešení daného problému. Objednat se můžete osobně, přímo v Lékárně Pod Strání s.r.o., či přes uvedené kontakty. Po dohodě je možno zvolit i termín mimo otevírací dobu.

Všechny konzultace jsou prováděny v soukromí konzultační místnosti.

Nabízíme bezplatné měření krevního tlaku, lékové poradenství zahrnující objasnění základních specifik klientova onemocnění, rozbor používaných léčiv s doporučeními, které se týkají času a způsobu aplikace léčivých přípravků s cílem maximalizace účinku a minimalizace rizik spojených s léčbou. Doporučíme i nefarmakologická režimová opatření, která podpoří stávající farmakoterapii.

Lékárna disponuje širokou paletou léčivých přípravků vázaných na lékařský předpis, přípravků k volnému prodeji a doplňků stravy. Pokud se stane, že Vámi požadovaný přípravek nebude skladem v době Vaší návštěvy, je možné jej díky flexibilnímu zásobování (3x denně) doobjednat často ještě na ten samý den. Hlavními obchodními partnery jsou Alliance healthcare a Phoenix - Lékárenský velkoobchod, a.s.

K objednání přípravků můžete využít i kontaktní formulář na našich stránkách, nebo odkaz na eRezervaci Alphega lékáren. Na Vaši e-mailovou adresu, či telefonní číslo Vám bude potvrzena objednávka včetně informací o ceně, dostupnosti a možném termínu vyzvednutí.

Vybrané produkty
Created by ArtWeby | Powered by ArtCMS